JADUAL CERAMAH 21 OGOS 2009
UPU BUKIT INDERA MUDA
Masa: 9.00 malam
Tempat: PASTI Kampong Petani
Penceramah :
1. YB Dato' Mahfuz Omar
2. Ustaz Hasan Razak
3. YB Mohd Firdaus Jaafar
4. Ustaz Zamberi Hashim
5. YB Dr Mujahid Yusof
6. YB Dr Hamdan Mohamed Khalid
7. Ustaz Mohd Salleh Man
8. YB Saifuddin Nasution Ismail
9. Ustaz Mohd Halizal Alias
10.Yusri bin Ishak
UPU KG PELET
Masa: 9.00 malam
Tempat: 4485 MUKIM 3, Kg Pelet
Penceramah :
1. Nga Kor Ming
2. Ustaz Zamberi Hashim
3. Ustaz Haban Razak
4. YB Dr Mujahid Yusof
5. Ustaz Mohd Salleh Man
6. YB sim Tze Tzin
7. Ustaz Mohd Halizal Alias
8. Badrul Hisham Shahrin
9. Yusri bin Ishak
UPU PERMATANG TENGAH
Masa: 9.00 malam
Tempat: Pos depan Kedai Asri, 1521 Permatang Janggus
Penceramah :
1. Johari Kasim
2. YB Mohd Firdaus Jaafar
3. Kamarul Zaman
4. Khairul Kaizi
5. YB Saifuddin Nasution Ismail
6. Ustaz Mohd Salleh Man
7. Sasterawan Negara A.Samad Said
8. YB Lim Guan Eng
9. Yusri bin Ishak
UPU CROSS STREET
Masa: 9.00 malam
Tempat: Balai Islam
Penceramah :
1. YB Lim Kit Siang
2. YB Ng Kor Ming
3. Ustaz Mohd Salleh Man
4. YB Chow Kon
5. YB Dr Mansor Othman
6. YB Salahudin Ayob
7. YB Dr Mujahid Yusof
8. YB Lim Guan Eng
9. Yusri bin Ishak
UPU TANAH LIAT
Masa: 9.00 malam
Tempat: Pos Kg Permatang Rawa MUKIM 8
Penceramah :
1. Shamsul Iskandar Mohd Akin
2. Kamarul Zaman
3. Khairul Kaizi
4. Dato Mohd Yakob
5. Ustaz Nasarudin Hasan
6. Ustaz Mohd Salleh Man
7. Ustaz Azmi abdullah
8. YB Dato' Johari Abdul
9. Ustaz Adnan Saad
10. Yusri Ishak
UPU KUBANG SEMANG
Masa : 9.00 malam
Tempat : Mukin 20 Kubang Semang
Penceramah
1. Shamsul Iskandar Mohd AMK
2. Hj Mohammad sabu
3. YB Dr. Hamdan Mohamed Khalid
4. Ustaz Mohad Salleh Man
5. YB Nasir Zakaria
6. Ustaz Azmi Abdullah
7. YB Dato' Johari Abdul
8. YB Dr. Hatta Ramli
9. Yusri Ishak
UPU PERMATANG PAUH
Masa : 9.00 malam
Tempat : Jalan Kubang Semang
Penceramah
1. YB Dato' Mahfuz Omar
2. YB Boon Poh
3. YB Wong Hong Wai
4. YB Mohd Firdaus Jaafar
5. YB Yusmadi Mohd Yusoff
6. Ustaz Adnan Saad
7. Yusri Ishak
UPU PERMATANG ARA
Masa : 9.00 malam
Tempat : Mukim 3, Permatang Pasir, Permatang Pauh
Penceramah:
1. sasterawan Negara Dato' (Dr.) A. Samad Said
2. YB Dr. Mansor Othman
3. Badrul Hisham Shahrin
4. YB Lim Guan Eng
5. Yusri Ishak
UPU SAMA GAGAH
Masa : 9.00 malam
Tempat : Markaz Sama Gagah, Seberang Perai Tengah
Penceramah:
1. Hj Mohammad Sabu
2. YB sim Tze Tzin
3. Ustaz Mohd Salleh Man
4. Ustaz Nasir Zakaria
5. Ustaz Hassan Razak
6. YB Lim Kit Siang
7. YB Dr Hatta Ramli
8. Saudara Johari Kasim
9. Yusri Ishak
UPU BUKIT INDERA MUDA
Masa: 9.00 malam
Tempat: PASTI Kampong Petani
Penceramah :
1. YB Dato' Mahfuz Omar
2. Ustaz Hasan Razak
3. YB Mohd Firdaus Jaafar
4. Ustaz Zamberi Hashim
5. YB Dr Mujahid Yusof
6. YB Dr Hamdan Mohamed Khalid
7. Ustaz Mohd Salleh Man
8. YB Saifuddin Nasution Ismail
9. Ustaz Mohd Halizal Alias
10.Yusri bin Ishak
UPU KG PELET
Masa: 9.00 malam
Tempat: 4485 MUKIM 3, Kg Pelet
Penceramah :
1. Nga Kor Ming
2. Ustaz Zamberi Hashim
3. Ustaz Haban Razak
4. YB Dr Mujahid Yusof
5. Ustaz Mohd Salleh Man
6. YB sim Tze Tzin
7. Ustaz Mohd Halizal Alias
8. Badrul Hisham Shahrin
9. Yusri bin Ishak
UPU PERMATANG TENGAH
Masa: 9.00 malam
Tempat: Pos depan Kedai Asri, 1521 Permatang Janggus
Penceramah :
1. Johari Kasim
2. YB Mohd Firdaus Jaafar
3. Kamarul Zaman
4. Khairul Kaizi
5. YB Saifuddin Nasution Ismail
6. Ustaz Mohd Salleh Man
7. Sasterawan Negara A.Samad Said
8. YB Lim Guan Eng
9. Yusri bin Ishak
UPU CROSS STREET
Masa: 9.00 malam
Tempat: Balai Islam
Penceramah :
1. YB Lim Kit Siang
2. YB Ng Kor Ming
3. Ustaz Mohd Salleh Man
4. YB Chow Kon
5. YB Dr Mansor Othman
6. YB Salahudin Ayob
7. YB Dr Mujahid Yusof
8. YB Lim Guan Eng
9. Yusri bin Ishak
UPU TANAH LIAT
Masa: 9.00 malam
Tempat: Pos Kg Permatang Rawa MUKIM 8
Penceramah :
1. Shamsul Iskandar Mohd Akin
2. Kamarul Zaman
3. Khairul Kaizi
4. Dato Mohd Yakob
5. Ustaz Nasarudin Hasan
6. Ustaz Mohd Salleh Man
7. Ustaz Azmi abdullah
8. YB Dato' Johari Abdul
9. Ustaz Adnan Saad
10. Yusri Ishak
UPU KUBANG SEMANG
Masa : 9.00 malam
Tempat : Mukin 20 Kubang Semang
Penceramah
1. Shamsul Iskandar Mohd AMK
2. Hj Mohammad sabu
3. YB Dr. Hamdan Mohamed Khalid
4. Ustaz Mohad Salleh Man
5. YB Nasir Zakaria
6. Ustaz Azmi Abdullah
7. YB Dato' Johari Abdul
8. YB Dr. Hatta Ramli
9. Yusri Ishak
UPU PERMATANG PAUH
Masa : 9.00 malam
Tempat : Jalan Kubang Semang
Penceramah
1. YB Dato' Mahfuz Omar
2. YB Boon Poh
3. YB Wong Hong Wai
4. YB Mohd Firdaus Jaafar
5. YB Yusmadi Mohd Yusoff
6. Ustaz Adnan Saad
7. Yusri Ishak
UPU PERMATANG ARA
Masa : 9.00 malam
Tempat : Mukim 3, Permatang Pasir, Permatang Pauh
Penceramah:
1. sasterawan Negara Dato' (Dr.) A. Samad Said
2. YB Dr. Mansor Othman
3. Badrul Hisham Shahrin
4. YB Lim Guan Eng
5. Yusri Ishak
UPU SAMA GAGAH
Masa : 9.00 malam
Tempat : Markaz Sama Gagah, Seberang Perai Tengah
Penceramah:
1. Hj Mohammad Sabu
2. YB sim Tze Tzin
3. Ustaz Mohd Salleh Man
4. Ustaz Nasir Zakaria
5. Ustaz Hassan Razak
6. YB Lim Kit Siang
7. YB Dr Hatta Ramli
8. Saudara Johari Kasim
9. Yusri Ishak
0 comments:
Post a Comment